Wycieczka na Alaskę

Kierunki podróży - Alaska
Alaska - wycieczki Self-Drive i z przewodnikiem.
Przykładowy Program

Alaska to największy, najrzadziej zaludniony i najbardziej dziki stan USA. To miejsce, gdzie spotkania z przyrodą są na porządku dziennym i gdzie natura wciąż dyktuje swoje warunki. Twoja wycieczka na Alaskę zostanie stworzona specjalnie dla Ciebie, dzięki czemu zobaczysz tą krainę nie tylko z perspektywy turysty, ale również mieszkańca. Odkryj Alaskę w wersji samodzielnej, lub z lokalnym przewodnikiem.

Elizabeth
& Damian

Cześć! Pozdrawiamy z dalekiej Alaski, która od kilku lat jest naszym domem. Rozgośćcie się i dajcie znać jak możemy Wam pomóc.

Wycieczka na Alaskę z Niceland

wycieczka Alaska 2023.jpg

Planujesz podróż na Alaskę? Specjalizujemy się w organizacji wycieczek Self-Drive po Alasce oraz kameralnych wycieczkach z lokalnym przewodnikiem dla większych grup. 

Organizowane przez nas wycieczki na Alaskę dopasowane są do Twojego budżetu, terminu oraz marzeń. Naszym gościom zapewniamy pomoc przedwyjazdową (konsultacje, program zwiedzania, informatory), komplet rezerwacji (samochód, noclegi i atrakcje) oraz lokalne wsparcie w trakcie podróży. 

Zobacz opinie naszych gości.

Dlaczego z nami? 

Jesteśmy obecnie jedynym organizatorem i agentem turystyki na Alasce, skupiającym się na polskich gościach. Wierzymy, że mieszkając na Alasce jesteśmy w stanie zaoferować odwiedzającym przygodę życia, która będzie wartościowa, autentyczna oraz bezpieczna. Nasi goście mogą liczyć nie tylko na wsparcie przedwyjazdowe, ale także w trakcie zwiedzania.wycieczka-alaska-self-drive.jpg

W wolnym czasie sami korzystamy z uroków Alaski. Pasjonujemy się obserwacją zwierząt oraz aktywnością na świeżym powietrzu. Wciąż lubimy odkrywać nowe miejsca i dzielić się wrażeniami z naszymi gośćmi. Wszystkie nasze sugestie związane z podróżą na Alaskę są szczerze i wynikają z lokalnego doświadczenia. Jesteśmy także autorami książki "Alaska. Przystanek na krańcu świata", która jest dostępna we wszystkich księgarniach w Polsce. 

przewodnik_alaska_damian_elizabeth.jpg

Mieszkając na Alasce zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę, oraz nawiązaliśmy liczne lokalne kontakty. Wszystkie realizowane przez nas programy wycieczek na Alaskę przetestowaliśmy na własnej skórze. 

Self-Drive Alaska - samodzielna podróż z lokalnym wsparciem

wycieczka-na-alaske-self-drive.jpg

Wycieczki Self-Drive na Alaskę to nasza specjalność. 

Self Drive to świetne rozwiązanie dla małych grup, które chcą samodzielnie eksplorować Alaskę, a przy tym realizować optymalny program i skorzystać z najlepszych atrakcji. W sezonach 2022 oraz 2023 z naszego wsparcia skorzystały liczne grupy z Polski, a ich opinie znajdziesz tutaj: Opinie 1, tutaj: Opinie 2. Na rynku angielskojęzycznym działamy także pod szyldem Handpicked Alaska

W ramach pakietów Self-Drive oferujemy

  • personalizowany program zwiedzania Alaski,
  • komplet rezerwacji: samochód, noclegi i wybrane atrakcje,
  • wsparcie przedwyjazdowe: szczegółowy program zwiedzania, informatory,
  • konsultację przedwyjazdową (Skype, WhatsApp, etc.),
  • lokalne, całodobowe wsparcie w razie jakichkolwiek problemów w trakcie podróży. 

Warto pamiętać, że Self Drive to rozwiązanie najbardziej przyjazne portfelowi.

Wycieczki po Alasce z przewodnikiem

Wycieczki na Alaskę z przewodnikiem organizujemy tylko na zamówienie, dla samodzielnej zebranych grup. Nie zajmujemy się organizacją tzw. grup otwartych, do których można się dopisać. 

Chcemy, aby Wasza podróż była niezapomniana i dopasowana do indywidualnych potrzeb i marzeń. 

Wszystkie wycieczki odbywają się pod opieką angielskojęzycznego przewodnika oraz kierowcy. 

alaska_z_przewodnikiem_wycieczka.jpg

Wycieczka na Alaskę - dla kogo? 

Alaska to fantastyczne miejsce dla podróżników, którzy szukają kontaktu z przyrodą. To raj dla wędrowców, miłośników zwierząt, a także osób, które cenią sobie aktywność. Wycieczka na Alaskę to także świetny wybór dla fotografików.

Alaska to dobry pomysł dla podróżujących indywidualnie, par, rodzin z dziećmi czy grup przyjaciół.

Na miejscu czeka moc atrakcji: rejsy na obserwację wielorybów, pływanie kajakami, spektakularne loty widokowe, wędrówki po lodowcach, przejazdy psimi zaprzęgami, łowienie łososi czy wyprawy na obserwację niedźwiedzi brunatnych. Na Alasce ciężko o nudę! 

Odkryj Północ
z Niceland

Zapraszamy na nasze wycieczki na Alaskę, wyprawy na Islandię oraz w inne północne rejony.
Specjalizujemy się w organizacji kameralnych podróży dla rodzin i przyjaciół w wersji Self Drive oraz z przewodnikiem.