Incentive w USA

USA - Wyjazdy Firmowe i Incentive

Organizujemy niezapomniane wyjazdy Incentive do USA. Z przyjemnością podejmiemy się organizacji podróży biznesowych na konferencje, targi czy wydarzenia na terenie całych Stanów Zjednoczonych dla Państwa Klientów. 

Wszystkie wyjazdy Incentive w USA organizujemy od postaw - specjalnie dla Państwa i zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Na miejscu korzystamy tylko z doświadczonych polskojęzycznych przewodników oraz rzetelnych partnerów na terenie całego kraju, dzięki czemu możemy oferować wyjątkowe doświadczenia i atrakcje. 

usa-wyjazdy-incentive-firmowe.jpg

Wycieczki Biznesowe USA z Niceland

Dzięki partnerom na terenie całej Ameryki jesteśmy w stanie zorganizować wycieczki do USA zarówno dla klientów indywidualnych, małych grup, a także duże wycieczki autokarowe do Stanów Zjednoczonych. Wszystko zależy od preferencji Państwa i Państwa grupy.  

Podczas naszych wycieczek zawsze stawiamy na jakość i autentyczność. Zapewniamy sprawdzone, wysokiej klasy noclegi w świetnych lokalizacjach; doświadczonych polskojęzycznych przewodników w USA; bezpieczne przejazdy, a także najlepsze atrakcje, które sprawdziliśmy na własnej skórze. 

W zależności od charakteru Państwa grupy, chętnie przedstawimy naszą wizję niezapomnianej podróży do USA. Zapraszamy do współpracy i kontaktu

Alaska - Wycieczki Incentive 

Na Alasce czujemy się jak ryba w wodzie. Jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie Państwa oczekiwania, obsłużymy grupy każdej wielkości i o każdym charakterze. Po przykładowy program oraz wycenę wycieczek firmowych i biznesowych na Alaskę zapraszamy do kontaktu. 

alaska-wycieczki-incentive.jpg

Wyjazdy Incentive Zachodnie Wybrzeże USA 

Na Zachodnim Wybrzeżu USA współpracujemy z zaufanymi partnerami, dzięki czemu Państwa Klienci skorzystają z najlepszych restauracji, zakwaterowań oraz atrakcji. Organizujemy wycieczki biznesowe do Kalifornii i po Parkach Narodowych USA dla klientów indywidualnych, małych grup, a także wycieczki autokarowe. Z przyjemnością obsłużymy grupy każdej wielkości i sprostamy wszystkim oczekiwaniom. 

Wyjazdy Incentive na Hawaje

Uwielbiamy Hawaje i chętnie podzielimy się tą pasją z Państwa Klientami. Na Hawajach współpracujemy z świetnymi, zaufanymi partnerami dzięki czemu możemy zorganizować wyjazdy incentive dla grup każdej wielkości. Standard hotelowy, atrakcje oraz program zwiedzania Hawajach ustalamy zgodnie z Państwa preferencjami oraz budżetem. 

Inne kierunki - wycieczki firmowe

Liczne kontakty na terenie całego świata sprawiają, że chętnie połączymy Państwa z najlepszymi polskimi organizatorami turystyki w każdym zakątku świata. Współpracujemy z partnerami na terenie nie tylko USA, ale także w krajach Azji, Afryki, Europy, a także w Kanadzie, Nowej Zelandii czy Australii. Zapraszamy do kontaktu. 

Odkryj Północ
z Niceland

Zapraszamy na nasze wycieczki na Alaskę, wyprawy na Islandię oraz w inne północne rejony.
Specjalizujemy się w organizacji kameralnych podróży dla rodzin i przyjaciół w wersji Self Drive oraz z przewodnikiem.