Indywidualne Wycieczki do USA

USA Self-Drive - Wakacje w Ameryce po Twojemu

Wycieczki samodzielne - Self-Drive to oferta skierowana do tych Podróżujących, którzy chcą wyruszyć w podróż po USA, przy skorzystaniu z wiedzy, wsparcia i doświadczenia miejscowych specjalistów. 

Podczas wycieczki Self-Drive samodzielnie realizujecie stworzony dla Was program zwiedzania USA. Po Ameryce poruszacie się wynajętym samochodem, korzystacie z zarezerwowanych noclegów oraz atrakcji, które wspólnie uznaliśmy za najlepsze. 

self-drive-usa-wycieczka.jpg

Samodzielna wycieczka do USA - dla kogo? 

Wycieczki samodzielne do USA są świetnym rozwiązaniem dla podróżujących indywidualnie lub w parze, którzy dobrze czują się z językiem angielskim, a także dobrze odnajdują się w podróży bez dodatkowego wsparcia. Wycieczki te odbywają się bez udziału przewodnika. 

Indywidualna podróż do USA - jak to działa? 

Jesteśmy z Wami na wszystkich etapach podróży. Ponieważ mieszkamy w Ameryce, w sytuacji awaryjnej możecie liczyć na polskojęzyczne wsparcie

KROK 1: Poznajmy się! 

Na pierwszym etapie, po kontakcie, stworzymy dla Was indywidualny program zwiedzania USA oparty o Wasze preferencje, budżet czy termin. Doradzimy także kiedy najlepiej odbyć podróż do Ameryki. Spotkanie realizujemy w formie online lub telefonicznie.  

wycieczka-samodzielna-usa.jpg

KROK 2: Program Na Miarę + Dokumenty

Po zatwierdzeniu Programu Na Miarę do USA przychodzi czas na formalności. Podpisujemy umowę, wpłacacie zaliczkę, a od nas otrzymujecie potwierdzenie Waszej rezerwacji. Na miesiąc przed podróżą otrzymacie od nas vouchery na noclegi, samochód oraz wybrane atrakcje. Wszystkie wskazane w programie lokalizacje otrzymacie także w formie mapy do nawigacji, która ułatwi Wam poruszanie się na miejscu. Przed podróżą w Wasze ręce przekazujemy także Informator Podróżnika, w którym znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące pogody, pakowania, płatności, internetu, zasad drogowych czy napiwków. W razie wątpliwości jesteśmy dla Was dostępni pod telefonem oraz e-mailem. 

KROK 3: Realizacja

Po dotarciu do USA samodzielnie realizujecie przygotowany dla Was program zwiedzania. Jesteście odpowiedzialni za odbiór samochodu z wypożyczalni, bezpieczne przejazdy, dotarcie do wskazanych zakwaterowań oraz wybranych atrakcji w odpowiednim czasie. Na tym etapie otrzymujecie od nas numer alarmowy, pod który możecie zadzwonić w sytuacji awaryjnej. W sytuacji kryzysowej możecie zadzwonić także do nas, aby uzyskać polskojęzyczne wsparcie. Pamiętajcie jednak, że podróż Self-Drive do USA to wycieczka samodzielna - jeśli chcecie otrzymać pełne wsparcie podczas wakacji, dołączcie do jednej z naszych grup lub zamówcie prywatną wycieczkę do USA z przewodnikiem

usa-indywidualna-wycieczka.jpg

Wakacje Self-Drive USA - dokąd?

Samodzielna wycieczka na Alaskę

Indywidualne podróż po Alasce to świetna propozycja dla par czy podróżujących solo, którzy nie chcą dołączać do zorganizowanej grupy. Na miejscu współpracujemy z wieloma lokalnymi partnerami, dzięki czemu możemy zaoferować Wam najlepsze atrakcje, bogate programy oraz zakwaterowania dopasowane do Waszych oczekiwań i budżetu. Programy tworzymy na miarę, zgodnie z Waszymi preferencjami dotyczącymi terminu oraz atrakcji. Zapraszamy do wypełnienia prostego formularza z zapytaniem

Więcej o Alasce: ALASKA

self-drive-alaska-wycieczka.jpg

Self Drive Zachodnie Wybrzeże USA, Parki Narodowe USA, Wschodnie Wybrzeże

Najbardziej popularne programy indywidualnych wycieczek do USA rozpoczynają się z Zachodniego Wybrzeża i poprowadzą przez najpiękniejsze Parki Narodowe Ameryki. Programy zwiedzania tworzymy na Waszą miarę i zawsze będą one zgodne z preferowanym terminem, zainteresowaniami oraz oczekiwanym standardem. Wycieczki samodzielne po USA mogą trwać od kilku do nawet kilkudziesięciu dni - wszystko zależy od Was. Dajcie znać jakie są Wasze marzenia do spełnienia w Stanach Zjednoczonych i wypełnijcie Formularz

Więcej o Zachodnim Wybrzeżu USA i Parkach Narodowych Ameryki

usa-zachodnie-wybrzeze-indywidualna-wycieczka.jpg

Programy wycieczek indywidualnych do USA

Wszystkie wycieczki typu Self-Drive do USA tworzymy indywidualnie, na Wasze zamówienie. Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu. 

Odkryj Północ
z Niceland

Zapraszamy na nasze wycieczki na Alaskę, wyprawy na Islandię oraz w inne północne rejony.
Specjalizujemy się w organizacji kameralnych podróży dla rodzin i przyjaciół w wersji Self Drive oraz z przewodnikiem.